The Cloud Provider

The Cloud Provider
  • Pražská 483, 397 01 Písek
Kompetence

Naše služby

Proč s námi spolupracovat

Důvěra a spokojenost klienta jsou pro nás klíčové. Proto klientům poskytujeme řešení, která jsou profesionální, efektivní a cenově nejvýhodnější.

Profesionalita

Náš cloud jsme založili na platformě OpenStack a provozujeme ho na nejmodernějším profesionálním hardwaru, který pravidelně obměňujeme pro maximální kvalitu našich služeb.

Optimalizace řešení

Při navrhování konkrétního obchodního řešení využíváme vlastních zkušeností, dobrých příkladů z praxe (case studies) a zároveň bereme ohled na technologický vývoj a predikci klientova růstu.

Proč s námi spolupracovat

Customizace

Díky unikátnímu technickému řešení našich produktů se neustále přizpůsobujeme vašim potřebám. A to s minimální administrativní zátěží a osobním přístupem.

Česká podpora 24/7

U nás nepoužíváme chatboty. Vždy komunikujete s konkrétním člověkem, který bude Váš problém řešit v reálném čase. 7 dní v týdnu, 24 hodin denně a vždy v českém jazyce.

Reference klientů

Našim zákazníkům přinášíme řešení v oblasti virtuální infrastruktury. Přečtěte si, jak jim naše služby pomáhají a jaké problémy jsme jim vyřešili.

Blog

Svět se přesouvá do online prostředí. Technologie se vyvíjí obrovským tempem a je těžké se orientovat ve všech novinkách. Rádi se s Vámi podělíme o zajímavé a praktické informace, týkající se IT a virtuální IT infrastruktury.

Proč by vás obnova IT infrastruktury měla zajímat už TEĎ

Jak minimalizovat rizika a negativní následky při obnově IT infrastruktury?

Skutečná cena fyzické IT infrastruktury

IT oddělení dostalo rozpočet na nákup serverů. Je ale rozdíl mezi tím, kolik IT stojí a kolik skutečně stojí.

OpenStack a Kubernetes -> flexibilita a stabilita

Rádi bychom převedli dva technické pojmy související s cloudem - OpenStack a Kubernetes - do manažerské řeči.

Copyright @2022 The Cloud Provider. Všechna práva vyhrazena